Kategorie

Płatnści obsługuje PayU
Płacę przez PayU

Technologia mobilna to nasza pasja...

Specjalizujemy się w importowaniu wysokiej klasy elektroniki użytkowej z Państwa Środka. Nasza działalność rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to jako pierwsi wprowadziliśmy do sprzedaży w Polsce, multimedialne odtwarzacze MP4, sygnowane logo firmy Ainol. Produkty te cieszyły się dużym zainteresowanie ze strony klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na wzbogacenie naszej oferty o tablety Ainol.

Kolejnym krokiem na drodze rozwoju było otwarcie sklepu stacjonarnego w Warszawie, a w późniejszym czasie nawiązanie współpracy z cenioną w Chinach firmą Vido (wcześniej Yuandao i Window), która istnieje na rynku od 2005 roku i dostarcza wysokiej jakości sprzęt. Tym oto sposobem w naszym portfolio produktów znalazły się wydajne tablety z systemem Google Android, które dostępne są w przystępnych cenach.

Dzisiaj w naszej ofercie znajdują się również smartfony renomowanych producentów, takich jak Lenovo, czy też ZTE. W związku z tak dynamicznym rozwojem, pokusiliśmy się o partnerstwo z kolejnym dużym graczem na chińskim rynku technologicznym - prężnie rozwijającą się firmą Shenzhen Zorp Communications-equipment Limited Company, właścicielem marki ZOPO.

O ZOPO słów kilka...

Marka ZOPO powstała w 2011 roku, wprowadzając na rynek dwa smartfony - ZP100 oraz ZP200. Rozgłos jednak zyskała podczas targów technologicznych Mobile World Congress 2012 w Barcelonie, gdzie zaprezentowała model ZP200 3D, będący pierwszym na świecie smartfonem Dual SIM, wyposażony w wyświetlacz wykorzystujący stereoskopową technikę obrazowania, zapewniając w ten sposób niebywałe wrażenia wizualne. Jest to równocześnie pierwszy telefon chińskiej produkcji, pozwalający cieszyć się obrazem trójwymiarowym, bez konieczności używania okularów 3D.

Obecnie ZOPO jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Chinach. Ich produkty łączą w sobie podzespoły dostarczane przez gigantów branży mobilnej, jak Samsung, Sony, czy MediaTek, a dbałość o szczegóły, precyzja wykonania oraz wysoka jakość materiałów użytych do produkcji sprawiają, że produkty ZOPO cieszą się ogromnym uznaniem użytkowników na całym świecie.

Nasz sprzęt obiektywnym okiem...

Produkty znajdujące się w naszej ofercie, w tym smartfony ZOPO są dokładnie sprawdzane przez niezależnych testerów sprzętu mobilnego, a ich recenzje publikowane na łamach ŚwiatAndroid.pl. Serwis traktujący o chińskim rynku technologicznym, jest nie tylko prawdziwą skarbnicą wiedzy, gdyż oprócz gorących nowinek ze świata smartfonów i tabletów, można w nim także znaleźć przydatne poradniki, doceniane przez wielu czytelników.